Uludağ Üniversitesi

Son dakika Uludağ Üniversitesi haberleri ve Uludağ Üniversitesi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Uludağ Üniversitesi ile ilgili 235 haber listeleniyor.

Uludağ Üniversitesi Haberleri

Bursa'da maliye mezunlarının buluşma etkinliği

Bursa'da gerçekleşen buluşma etkinliğinde Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'ne 1983'te başlayan mezunlar bir aray...

BUÜ'de uçuş festivali nefesleri kesti!

Bursa Uludağ Üniversitesi Uludağ Havacılık Topluluğu (UHAVK) tarafından gerçekleştirilen "Üni Uçuş Günleri-Kostümlü Uçuş Festivali" nefes kesen anlara...

BUÜ'de Yörük Türkmen Birliği Kongresi

Bursa Uludağ Üniversitesi'nde (BUÜ) Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği'nin düzenlediği kongrede 10 ülkeden çok sayıda akademisyen konuk edildi.

Bursa'da Türk Dünyasını buluşturacak etkinliğe sayı günler kaldı

Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği tarafından organize edilen ‘Uluslararası Katılımlı Türk Dünyası Stratejik Araştırmalar Kongresi’ Bursa Uludağ Ünive...

BUÜ Spor Festivali'nde eğlenceli anlar!

Bursa Uludağ Üniversitesi'nde (BUÜ) düzenlenen spor festivalinde çeşitli etkinliklere katılan öğrenciler doyasıya eğlendi.

BUÜ'den elektrikli araç sanayisine Ar-Ge desteği!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), TÜBİTAK-1501 projesi kapsamında Hüner Alüminyum firmasına mühendislik ve Ar-Ge desteği verecek.

BUÜ'den lise öğrencilerine İngilizce eğitimi

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) tarafından lise öğrencilerine “Yabancı uyruklu eğitmenler ile etkileşim ve iletişim” konulu eğitim verildi. 

Uludağ Üniversitesi'nden bir iş birliği daha!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Digitorium Elektronik Teknolojileri A.Ş. arasında akademik ve bilimsel iş birliği protokolü imzaladı. 

Bursa, Kümes Hayvanları Kongresi'ne ev sahipliği yapıyor

Uluslararası Kümes Hayvanları Kongresi, Uludağ Üniversitesi Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde start verdi.

BUÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü’ne yeni müdür!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Eğitim Bilimleri Enstitüsü müdürlüğüne Prof. Dr. Gökhan Arı getirildi. 

Bursa BBP’den BUÜ öğrencilerinin Filistin çadırına ziyaret!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, ve beraberindekiler Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) öğrencilerinin kurduğu Filistin...

BUÜ'de “Geleceğin İnşası” etkinliğine yoğun ilgi

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Yapı Topluluğu tarafından organize edilen “Geleceğin İnşası” etkinliği sektör temsilcileri ile öğrencileri buluşturdu....

BUÜ, Folklor Festivali’ne damga vurdu!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Halk Oyunları Topluluğu, 15. Uluslararası Folklor Festivali’ne damga vurdu. 

Uludağ Üniversitesi'nde kütüphane müdavimleri ödüllendirildi 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, en çok kitap okuyan akademisyen ve öğrencileri ödüllendirdi. 

BUÜ Veteriner Fakültesi, 46. yaşını kutladı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Veteriner Fakültesi, 46. yaşını çeşitli etkinliklerle kutladı. Ortaya renkli görüntüler çıktı. 

Patent başvuru ve tescil çalışmalarında BUÜ ilk 10'da!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), patent başvuru ve tescil çalışmalarında en iyi performans gösteren 10 üniversiteden biri oldu.

BUÜ’de bir proje daha destek alamaya hak kazandı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhsin Kılıç ve Kaplanlar Soğutma Ar-Ge Merkezi’nin...

Genç Bilim İnsanı Ödülü, BUÜ'lü akademisyenin!

Bursa Uludağ Üniversitesi’nde (BUÜ) görevli  Doç. Dr. Senem Kamiloğlu Beştepe, “2024 yılı Genç Bilim İnsanı Ödülü’nün sahibi oldu. 

BUÜ'de geleceğin hemşireleri beyaz önlüklerini giydi 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 1. sınıf öğrencileri düzenlenen törenle beyaz önlüklerini giydi. 

BUÜ Badminton Takımı lig atladı 

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Badminton Takımı, başarılı müsabakaların ardından süper lige yükseldi. BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ferudun Yılmaz, turnuvada...

Uludağ Üniversitesinde tez yazımı atıfların önemli ele alındı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen çalıştayda tez yazımı ve atıfların önemli ele alındı...

Bursa'da öğretmenlere özel panel

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Uludağ Üniversitesi ortaklığında organize edilen "21. Yüzyılda Öğretmen Olmak" konulu panel gerçekleştirildi....

Uludağ Üniversitesi’ne Rusya’dan önemli ziyaret!

Rusya Kazan Ulusal Araştırma Teknoloji Üniversitesi (KNRTU) yöneticileri, Bursa Uludağ Üniversitesi’ni (BUÜ) ziyaret etti.

Üniversite-Sanayi işbirliğine yeni halka!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Üniversite-Sanayi işbirliği çalışmaları kapsamında Seger Ses ve Elektrikli Gereçler San. A.Ş. ile protokol imzaladı.

Uludağ Üniversitesi'nde bayramlaşma töreni!

Bursa Uludağ Üniversitesi’nde (BUÜ) geleneksel bayramlaşma töreni Rektör Prof. Dr. Ferudun Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bursa Haber Bursa Haberleri