#denetim

Son dakika #denetim haberleri ve #denetim haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. #denetim ile ilgili 202 haber listeleniyor.

#denetim Haberleri

Esnafa covid-19 denetimi yapıldı

İçişleri bakanlığı tarafından 22 Temmuz tarihi itibarı ile ülke genelinde Valilik ve Kaymakamlıkların koordinasyonunda başlattığı Covid-19 denetimleri...

Gemlik’te koronavirüs denetimleri sıklaştırıldı

Gemlik Belediyesi ekipleri, kendi yetki alanındaki bölgelerde koronavirüse karşı denetimlerini sürdürüyor.

Her Hafta Oluşturulan Ekipler Tarafından AVM'ler denetleniyor

Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlere uyulup, uyulmadığına ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesine yönelik denetimler gerçekleştirildiği...

Bu yaz trafikte denetimler daha sıkı olacak!

İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine bu yaz trafikte uygulanacak tedbirler ve uyulması gereken kurallara yönelik genelge gönderdi.

Karacabey'de kuaförlere sıkı denetim

Bursa'da Karacabey Belediyesi'ne bağlı ekipler, ilçedeki kuaför ve berberlerde sıkı denetim uyguluyor. Başkan Ali Özkan da denetimlere katıldı.

Berber ve kuaförlere denetlemeler sürüyor

Mudanya Belediyesi, ilçedeki berber ve kuaförlere hijyene yönelik denetimleri sürdürüyor. Bu kapsamda günlük denetimler gerçekleştirildi.

Fırınlara Denetim İki Kat Arttı

Koronavirüs salgını nedeniyle hijyen kurallarına en üst seviyede uyulması nedeniyle, Osmangazi Belediyesi zabıta ekiplere fırınlara denetimleri sıklaş...

İnsanlar Evlerinde Hayvanlar Doğada

Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşlar evlerine kapanınca, vahşi yaşam canlıları da doğadaki yerlerine geri dönmeye başladı.

Bursa'da Yüzlerce Market Denetlendi!

Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında 2 bin 877 market ve 24 semt pazarında denetim gerçekleştirdi.

İstanbul Trafiğine Sıkı Denetim

Koronavirüsle mücadele kapsamında giriş çıkışların yasaklandığı İstanbul'da, araçlar tek tek durdurularak polis tarafından denetlendi.

Semt Pazarlarına Korona Ayarı

İçişleri Bakanlığınca, yayınlanan genelge gereği Edirne'deki pazarlara girişler kontrollü yapılarak, ekipler denetimlerde bulundu

Yasağı Dinlemedi Sokağa Çıktı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkması yasağını ihlal eden bir kişi ekipler tarafından durduruldu.

Gıda İşletmelerine Koronavirüs Merceği

Bursa Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, gıda işletmelerinde hijyen kurallarına uygunluğa ilişkin denetim gerçekleştirildiği belirtildi...

Jandarmadan Vatandaşa Dronelu Denetim

Çanakkale'de jandarma ekipleri, 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması ve vatandaşların kalabalık alanlara girmesine ilişkin havadan denetim gerçekl...

Bursa'da Hem Denetim Hem Bilgilendirme

Bursa'da koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen gıda denetimleri sırasında esnafa salgın ve tedbirler hakkında bilgi verildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz