Kayseri OSB'ye test merkezi kuruluyor

KAYSO'dan yapılan açıklamada, organize sanayi bölgelerinde koronavirüs salgınının yayılımını engellemek adına test merkezi kurulacağı belirtildi.

Normalleşme başladı kütüphaneler doldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bugün itibarıyla başlayan normalleşme süreciyle birlikte kütüphaneler de okuyucularıyla buluşuyor.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü'nden yoğun bakım açıklaması

Bursa İl Sağlık Müdürü Halim Ömer Kaşıkcı, koronavirüsle mücadeleye yönelik açıklamasında Bursa'da yoğun bakım yatak kapasitesi sorunu yaşanmadığını b...

Sakarya'nın tabiat parkı ziyaretçilerini bekliyor

Normalleşme takvimi kapsamında yarından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı saatleri sayıyor.

Mesire yerleri yeniden vatandaşa kapılarını açıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı olan mesire yerleri, 1 Haziran itibarıyla yeniden vatandaşlara kapılarını açacak.

Bursa sokakları bugün de sessiz

Cuma gecesi saat 00:00'da başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde Bursa cadde ve sokakları yine tenha kaldı.

İş dünyasından Macaristan'a Covid-19 desteği

DEİK'ten yapılan açıklamada, Covid-19 salgını nedeniyle kardeş ülke Macaristan'a destek amacıyla tıbbi malzeme yardımı yapılacağı belirtildi.

1,5 aylık bebekten sevindiren haber

Bursa'da koronavirüs testi pozitif çıkan 1,5 aylık bebek, 9 günlük tedavisinin ardından iyileşerek taburcu edildi.

Bursa caddeleri 3 gündür boş

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı'nda da uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, Bursa caddeleri bugün de boş kaldı.

Bursalı kahramanlar video konferansla yetiniyor

Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl sokağa çıkma yasağının yaşandığı bayramda, sağlık çalışanları sevdikleriyle görüntülü görüşme aracılığıyla bayram...

Bursalı öğretmenlerden sosyal mesafe uygulaması!

Bursa'da bir anadolu lisesinin öğretmenleri, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında sosyal mesafeyi sağlayacak bir mobil uygulama geliştirdi.

Parklar pandemi sonrasına hazırlanıyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında kontrollü sosyal hayatın başladığı bugünlerde, çocuk parkları pandemi sonrası için hazırlanıyor.

Tirilye'de en sessiz mayıs...

Bursa'da vatandaşların bahar aylarından itibaren gitmeyi en çok tercih ettiği sahil semtlerinden biri olan Tirilye, koronavirüs salgını nedeniyle en s...

Kırklareli'nde yerel basından anlamlı destek

Kırklareli'nde bugün yayın hayatına başlayan haftalık periyotlu Günaydın Gazetesi, abonelerine maske de dağıtıyor.

Karacabey'den Covid-19 açıklaması

Karacabey Devlet Hastanesi'nden yapılan açıklamada, ilçede bugüne kadar Covid-19 nedeniyle hiç ölüm yaşanmadığı belirtildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz