Alacak meselesinde bıçaklar ve silahlar konuştu

Bursa'da aralarında alacak meselesi nedeniyle husumet bulunan iki grup arasında çıkan bıçaklı ve silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.

Maganda Ramazan dinlemeden dehşet saçtı

Bursa'da seyir halindeki araçtan rastgele açılan ateş sonucu, 24 yaşındaki genç ensesinden yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Ünlü müzisyenden gençlere hediye

Son yıllarda pop müzikte gerçekleştirdiği düzenlemelerle dikkat çeken ünlü müzisyen İskender Paydaş'tan gençlere bir hediye var.

Karaciğer dostu enginar burada yetişiyor

Türkiye'nin en kaliteli ve karaciğer dostu enginar cinsi, Nilüfer'in Hasanağa bölgesinde yetişiyor. Enginar bir dönümden 15 bin lira kazandırıyor.

Hayatı karavana sığdıranlar da var

Koronavirüs salgını başladığı günden bu yana Misi Karavan Kamp'a çektikleri karavanda yaşayan vatandaşlar, pandemi günlerinde doğayla baş başa geçiriy...

Nilüfer haşereyle mücadeleye ara vernedi

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hijyene yönelik çalışmalarını sürdüren Nilüfer Belediyesi, sıcakların bastırmasıyla haşereyle de mücadeleye...

Anlamayan görgüsüzlük diyor ama bakın amacı ne!

Bursa'da dikkatleri engellilere ait yola dikkat çekmek isteyen esnafın bulduğu çözüm, görenlerin bir daha dönüp bakmasına neden oldu.

Enginar üreticilerine belediye eli

Bursa'da enginar üreticileriyle bir araya gelen Başkan Turgay Erdem, hasatların tarlada kalmaması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Süper kahramanlar çocuklara eşlik etti

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun süredir evlerinde olan çocuklar, bugün ilk kez dışarı çıkarak parkları doldurdu. Miniklere süper kahramanlar da...

Yuvasından Düşen Kuş Yerine Geri Konuldu

Bursa'da yavru kuşun yere düştüğünü gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kuşu yuvasına geri bıraktı.

Küçük Venedik En Sessiz Günlerini Yaşıyor

Bursa'nın Küçük Venedik'i olarak adlandırılan ve bu aylarda en yoğun günlerini yaşayan Gölyazı, koronavirüs salgını nedeniyle en sakin günlerini geçir...

Kaybolduktan 20 Saat Sonra Bulundu

Bursa'da zihinsel engelli olduğu öğrenilen İlyas Korkmaz, pazarda kaybolduktan 20 saat sonra evine dönüş yolunda bulundu.

Karantinadan Kaçan Adam Ortalığı Birbirine Kattı

Bursa'da koronavirüs tedavisi gördükten sonra 14 gün evinde karantinada kalması gereken yaşlı adam, ertesi gün bir çay ocağında yakaland.

Nilüfer Üretiyor Vatandaşlar Kullanıyor

Koronavirüs salgınında en çok ihtiyaç duyulan tıbbi malzeme olan maske üretimini aralıksız sürdüren Nilüfer Belediyesi, üretilen maskeleri vatandaşlar...

Vatandaş Mağdur! O Güzergah Geçişe Kapalı

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Maksempınar Mahallesi'nin bu gece itibarıyla karantinaya alınmasının ardından, civardaki köylerin ulaşımı da aksadı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz